close
Zahrada

Zahradní sezóna se blíží! Vyberte si designový nábytek do zahrady

Nábytek do zahrady a výběr

Rtuť na teploměru stoupá pomalu ale jistě výše a my připravujeme kromě svých šatníků i své zahrady a terasy na jarní a letní sezónu. Nová sezóna si zaslouží i výměnu nábytku za nový. U zahradního nábytku je velmi důležitý správný výběr materiálů, které budou odolné i vůči horšímu počasí. Zahradní nábytek by měl být však kromě toho i stylový a pohodlný, abyste ve své zahradě rádi trávili čas. Stejně by měl nabídnout dostatek prostoru nejen pro celou Vaši rodinu, ale i pro všechny návštěvy, které ve Vaší zahradě přivítáte.

Záhradný jedálenský stôl Rhys
Zahradní jídelní stůl Rhys

Nábytek do zahrady

Materiál, který se nám nejčastěji spojuje se zahradou je dřevo. Přírodní materiál, který do přírodního prostředí dokonale zapadne a vytvoří s ním ideální a příjemnou harmonii. Ta je důležitým faktorem, který má velký vliv na to, jak se na terase nebo zahradě cítíme. Dřevo je skvělou volbou i díky tomu, že pokud je správně ošetřené, je velmi odolné i vůči nepříznivému počasí, se kterým v létě, ale zejména na jaře bojujeme. Dřevo je zároveň jednoduché na údržbu a čištění, proto je ideální volbou pro zahradu, kde se nábytek snadno zašpiní.

Záhradná stolička Priscilla, teak
Zahradní židle Priscilla, teak
Záhradný jedálenská stolička Lana, teak
Zahradní jídelní židle Lana, teak

Zahradní grilovačka

Zahradní nábytek je vyroben z masivního dřeva, díky čemuž je pevný, kvalitní a stabilní. Je vyroben ze dřeva teak, která svou příjemnou světlou barvou zapadne do každé zahrady nebo na terasu. Svou velikostí postačí i pro větší návštěvu a je jednoduchý na čištění a údržbu. Jeho velkou výhodou je, že je vhodný nejen do vnějšího, ale i do vnitřního prostředí.

Zahradní jídelní stůl Rhys je vyroben ze dřeva teak a je zasazen do robustního masivního rámu, díky čemuž je dostatečně stabilní a pevný. Je dostatečně velký, ale zároveň ho lze umístit i na balkón, pokud je širší. V zimě ho jednoduše můžete použít v interiéru. Bojíte se, že ho oblejete nebo umazat? Žádný strach, toto dřevo je výborně opracované, takže jej jednoduše otřete nebo vyčistíte přípravky na dřevo.

K jídelnímu stolu Rhys se výborně hodí zahradní lavice Jacoby, vyrobená ze stejného materiálu – teak. Vysoká kvalita zpracování a použitých materiálů zaručuje, že křeslo Jacoby vám bude přinášet radost po dlouhou dobu používání.

Záhradné kreslo Jacoby, teak
Zahradní křeslo Jacoby, teak

Sedací vaky jsou stále více populárnější a oblíbenější. Jsou pohodlné, nezaberou mnoho místa, snadno je kdekoliv uložíme, neboť jsou výborně skladné a mají opravdu všestranné využití. Vy jste ještě nepropadli sedacím vakům? Tyto důvody, vás přesvědčí!

Tags : nábytek do zahrady

Leave a Response